07:00
-
|
Νουμάζου
Γκάμπα Οσάκα U23
|
|
|
07:00
-
|
Σαγκαμιχάρα
Σερέσο Όσακα U23
|
|
|
07:00
-
|
Χόντα Λοκ
Χόντα
|
|
|
07:00
-
|
Μαρουγιάσου Οκαζάκι
Μπιουάκο Σίγκα
|
|
|
07:00
-
|
Ρέινμιρ Αομόρι
Ιμαμπάρι
|
|
|
07:00
-
|
Σόνι Σεντάι
Βανράουρε
|
|
|
07:00
-
|
Τεγκαβατζάρο Μιγιαζάκι
Τόκιο Μουσασίνο
|
|
|
07:00
-
|
Βεέρτιεν Μίε
Ριούτσου Κεϊζάι
|
|
|
07:00
-
|
Ναγκάνο Παρσέιρο (Γ)
Τζεφ Γιουν. Τσίμπα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Αλμπιρέξ Νιγκάτα (Γ)
Νοτζίμα Στέλα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Νίπον Γιουνιβέρσιτι (Γ)
Βεγκάλντα Σεντάι (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Κομπαλτόρε Οναγκάουα
Οσάκα
|
|
|
07:00
582
|
Μοντ. Γιαμαγάτα
Φουκουόκα
|
|
|
07:00
1597
|
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
Νιουκάστλ Τζετς
|
|
|
08:00
-
|
Κάταλερ Τογιάμα
Ναγκάνο Παρσίρο
|
|
|
08:00
-
|
Γκιράβανς Κιτ.
FC Τόκιο U23
|
|
|
08:00
-
|
Θέσπα Κουσάτσου
Φουκουσίμα Γιουν.
|
|
|
08:00
674
|
Καματάρε Σανούκι
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
|
|
|
08:00
690
|
Ματσουμότο Γιαμάγκα
Γκιφού
|
|
|
08:00
691
|
Μίτο Χόλιχοκ
Ροάσο Κουμαμότο
|
|
|
08:00
692
|
Τοτσίγκι
Βεντφορέτ Κόφου
|
|
|
08:00
994
|
Τόκιο Βέρντι
Τοκουσίμα Βόρτις
|
|
|
08:00
1055
|
Γιοκοχάμα
Ομίγια
|
|
|
08:30
-
|
Ίστερν Ντίστρικτ
Λίπερ
|
|
|
08:30
-
|
Σαουθ Τσάινα
Χάπι Βάλεϊ
|
|
|
08:30
-
|
Γονγκ Τάι Σιν
Χόνγκ Κόνγκ ΦΚ
|
|
|
09:00
1056
|
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|
09:00
1445
|
Ανσάν Γκρίνερς
Μπούτσεον 1995
|
|
|
09:00
1598
|
Μπρισμπέιν Ρόαρ
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς
|
|
|
09:00
1740
|
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
Μπουσάν Ι Παρκ
|
|
|
09:00
1741
|
Γκουανγκτζού
Σουγόν
|
|
|
09:00
1742
|
Σεούλ Ι-Λάντ
Ανιάνγκ
|
|
|
09:30
-
|
Χόι Κινγκ
Χονγκ Κονγκ Πέγκασους
|
|
|
09:30
-
|
Κάγια
Στάλιον Λαγκούνα
|
|
|
10:00
1079
|
Φατζιάνο Οκαϊάμα
Μασίντα Ζέλβια
|
|
|
10:00
1599
|
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
Τζούμπιλο Ιβάτα
|
|
|
10:30
-
|
Σενζέν Χονγκζουάν
Νταλιάν Τράνσεντενς
|
|
|
10:30
-
|
Νταμπλ Φλάουερ
BC Ρέιντζερς
|
|
|
10:30
-
|
Μουτουάλ
Σίτιζεν
|
|
|
10:30
-
|
Ρεσούρσις Καπιτάλ
Γουίνγκ Γι
|
|
|
10:30
-
|
Σάτιν
Σέντραλ Εντ Γουέστερν
|
|
|
10:30
1600
|
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
Τσανγκτσούν Γιατάι
|
|
|
11:00
-
|
Παναρκαδικός
ΑΟ Εικοσιμίας
|
|
|
11:00
1601
|
Περθ Γκλόρι
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
|
|
|
11:00
1743
|
Τσουνγκνάμ Ασάν
Σεονγκνάμ
|
|
|
11:15
1257
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
Ζιχλάβα
|
|
|
11:30
1602
|
Φλοριντσντόρφερ
Βόρβαρτς Στειρ
|
|
|
12:00
-
|
Χοφενχάιμ (Γ)
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
|
|
12:00
-
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
|
|
|
12:00
-
|
Θύελλα Καμαρίου
Άγιοι Ανάργυροι
|
|
|
12:00
-
|
Φαρούλ Κονστάντζα
Άργκες Πιτέστι
|
|
|
12:00
-
|
Νταβάο Αγκουίλας
Βόλτερς Μαρικίνα
|
|
|
12:00
818
|
Κιζιλζάρ
Ζετίσου
|
|
|
12:00
819
|
Καϊράτ Αλμάτι
Τόμπολ
|
|
|
12:00
820
|
Σαχτιόρ Καραγκαντί
Ακτόμπε
|
|
|
12:00
1341
|
Πονφεραντίνα
Λας Πάλμας Β
|
|
|
12:15
-
|
Βαρζίμ
Πόρτο Β
|
|
|
12:30
-
|
Κίτσε
Γούφου Τάι Πο
|
|
|
12:30
1342
|
Σεβίγια Ατλέτικο
Καρταχένα
|
|
|
13:00
-
|
Ζαλγκίρις Βίλνιους
Ριτεριάι
|
|
|
13:00
-
|
Γιονάβα
Σούντουβα
|
|
|
13:00
-
|
Μπέτις (Γ)
Μπιλμπάο (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
EDF Λογκρόνο (Γ)
Μάλαγα (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Εσπανιόλ (Γ)
Γκραν. Τενερίφη (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ)
Λεβάντε (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Αιγάλεω
Πανθηραϊκός
|
|
|
13:00
-
|
Ταλίνα Κάλεβ U21
Φλόρα Ταλίν ΙΙ
|
|
|
13:00
-
|
Ουφά 2
Τσελιάμπινσκ
|
|
|
13:00
-
|
Ζενίτ Ίζχεβσκ
Βόλγα Ουλιανόβσκ
|
|
|
13:00
632
|
Λεβάντια Ταλίν
Τούλεβικ Βιλιάντι
|
|
|
13:00
642
|
Ράγιο Βαγιεκάνο
Χετάφε
|
|
|
13:00
821
|
Ίρτις Παβλοντάρ
Καϊσάρ
|
|
|
13:00
822
|
Ατιράου
Άκζαϊνκ Ούραλσκ
|
|
|
13:00
1343
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες
Οντινιέντ
|
|
|
13:00
1344
|
Θέλτα Βίγκο Β
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
|
|
13:00
1345
|
Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης
Γιουνιονίστας
|
|
|
13:00
1346
|
Ατλέτικο Μαλαγουένιο
Χουμίγια
|
|
|
13:00
1347
|
Φουενλαμπράδα
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
|
|
13:00
1348
|
Περαλάντα
Έμπρο
|
|
|
13:00
1349
|
Σπόρτινγκ Χιχόν Β'
Σανταντέρ
|
|
|
13:00
1350
|
Κονκουένσε
Εσπανιόλ Β'
|
|
|
13:00
1351
|
Ιμπίζα Ειβίσα
Μαρμπέγια
|
|
|
13:00
1352
|
Μελίγια
Ουκάμ Μούρθια
|
|
|
13:00
1353
|
Ούνιον Αντάρβε
Ναβαλκαρνέρο
|
|
|
13:00
1603
|
Μαγιόρκα
Εξτρεμαδούρα
|
|
|
13:00
1604
|
Βεντσάισελ
Χόρσενς
|
|
|
13:15
779
|
Μπρέντα
Βίλεμ
|
|
|
13:30
-
|
Ρόμα (Γ)
Γιουβέντους (Γ)
|
|
|
13:30
-
|
ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Υπάτου
|
|
|
13:30
-
|
Τοκάτσπορ
Κιρκλαρέλισπορ
|
|
|
13:30
553
|
Φροζινόνε
Έμπολι
|
|
|
13:30
1605
|
Ρίζεσπορ
Κόνιασπορ
|
|
|
14:00
-
|
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
Παρτιζάν
|
|
|
14:00
-
|
Αλασκέρτ
Γκαντζασάρ
|
|
|
14:00
-
|
Βόλφσμπουργκ (Γ)
Φράιμπουργκ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Σπόρτινγκ Ουέλβα (Γ)
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Αμεντσπόρ
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ
|
|
|
14:00
-
|
Ντάκο-Γκετίκα Βουκουρεστίου
Πετρολούλ Πλοέστι
|
|
|
14:00
-
|
Λετζιόν Μαχάτσκαλα
Κράσνονταρ 3
|
|
|
14:00
-
|
Ντιναμό Σταβροπόλ
Σπάρτακ Νάλτσικ
|
|
|
14:00
-
|
Χίμικ Άρσεναλ
Χίμκι 2
|
|
|
14:00
1146
|
Τάραπ Πααράπ
Νταλούμ
|
|
|
14:00
1264
|
Χαταϊσπόρ
Ανκαρασπόρ
|
|
|
14:00
1273
|
Σλουτσκ
Τορπέντο Ζοντίνο
|
|
|
14:00
1323
|
Λβιβ
Άρσεναλ Κιέβου
|
|
|
14:00
1606
|
Ντιναμό Μόσχας
Ζενίτ
|
|
|
14:00
1607
|
Σβικάου
Χάνσα Ροστόκ
|
|
|
14:00
1672
|
Τρομσντάλεν
Χαμ Καμ
|
|
|
14:30
-
|
Κεσιορενγκουτσού
Μποντρουμσπόρ
|
|
|
14:30
-
|
Μπέρμιγχαμ Σίτι (Γ)
Τσέλσι (Γ)
|
|
|
14:30
-
|
Διαγόρας Βραχνέικων
Διαγόρας Ρόδου
|
|
|
14:30
-
|
Νίγκντε Αναντολού
Μπαϊράμπασα
|
|
|
14:30
-
|
Χατσετέπε
Ινέγκολσπορ
|
|
|
14:30
-
|
Ανατόλου Σελκούκλουσπορ
Μανίσα ΦΚ
|
|
|
14:30
-
|
Άρσεναλ Τιβάτ
Μπεράνε
|
|
|
14:30
-
|
Ντέσιτς Τούζι
Γιεζέρο
|
|
|
14:30
-
|
Ότραντ Ολίμπικ
ΚΟΜ Ποντγκόριτσα
|
|
|
14:30
-
|
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε
Ιγκάλο
|
|
|
14:30
-
|
ΦΚ Ποντγκόριτσα
Μποκέλι
|
|
|
14:30
780
|
Αμβούργο
Μπόχουμ
|
|
|
14:30
781
|
Ρέγκενσμπουργκ
Ντάρμσταντ
|
|
|
14:30
782
|
Πάντερμπορν
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
|
14:30
1037
|
Βάκερ Νορντχάουζεν
Μπέρλινερ
|
|
|
14:30
1038
|
Μεουσέλβιτζ
Ουέρμπαχ
|
|
|
14:30
1312
|
Ουνιόν Φουρστενβάλντε
Μπάμπελσμπεργκ
|
|
|
14:30
1313
|
VSG Αλτγκλιένιτσκε
Λοκομοτίβ Λειψίας
|
|
|
14:30
1608
|
Ίντερ Τούρκου
Χόνκα
|
|
|
14:30
1609
|
Ελσίνκι
Σεϊναγιοέν
|
|
|
14:30
1610
|
Ίλβες
Λάχτι
|
|
|
14:30
1611
|
Κουόπιο
Τούρκου
|
|
|
14:30
1612
|
Κέμι
Μάριεχαμν
|
|
|
14:30
1613
|
VPS Βάσα
Ροβανιέμι
|
|
|
14:35
1614
|
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
Γκουανγκτσού Σίτι
|
|
|
14:35
1615
|
Τσιανγκσού Σούνινγκ
Σανγκάη Πορτ
|
|
|
14:45
-
|
Κόνεχ Μπι Κόνεχ
Σχαχίν Μπουσχέχρ
|
|
|
14:45
-
|
Μες Ραφσαντζάν
Γκολ Ρέιχαν Άλμπορζ
|
|
|
14:45
-
|
Κασκάι Σιράζ
Γκολ Γκοχάρ
|
|
|
14:45
1616
|
Φρέμαντ Αμαγκέρ
Χέλσινγκορ
|
|
|
14:45
1617
|
Νάεστβεντ
Λίνγκμπι
|
|
|
14:45
1618
|
Νίκομπινγκ
Φρεντερίτσια
|
|
|
14:45
1619
|
Θίστιντ
Ροσκίλντε
|
|
|
14:45
1620
|
Βίμποργκ
Σίλκεμποργκ
|
|
|
15:00
-
|
Σαριγιέρ
Γκαζιαντεπσπόρ
|
|
|
15:00
-
|
Ντιναμό Τιφλίδας
Λοκομοτίβ Τιφλίδας
|
|
|
15:00
-
|
Σαντ (Γ)
Λεβερκούζεν (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Σκεντερμπέου
Κάμζα
|
|
|
15:00
-
|
Ούτας Ουσακσπόρ
Άνκαρα Ντέμιρσπορ
|
|
|
15:00
-
|
Τουζλασπόρτ
Σίβας Ντορτ Έιλουσπόρ
|
|
|
15:00
-
|
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
Ετιμέσγκουτ
|
|
|
15:00
-
|
Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί
Μπακ Σπορ Κουλούμπου
|
|
|
15:00
-
|
Ντούισμπουργκ (Γ)
Γκλάντμπαχ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Αλ Κάιραμπα
Ερμπίλ
|
|
|
15:00
-
|
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
Άρντα
|
|
|
15:00
-
|
ΣΚΑ Ροστόφ
Μπιαλόγκ
|
|
|
15:00
-
|
Μάσιουκ ΚΜΒ
Βόλγαρ Άστραχαν
|
|
|
15:00
-
|
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα ΙΙ
Ατλέτικ Μπράντου
|
|
|
15:00
-
|
Νεφτεχίμικ
Λάντα Τογκλιάτι
|
|
|
15:00
-
|
Ζβέζντα Περμ
Ουράλ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Σκελέφτεα
Κάρλσουντ
|
|
|
15:00
633
|
Νόμε Κάλιου
Ταμέκα Τάρτου
|
|
|
15:00
1031
|
Βατενσάιντ
Ροτ Βάις Έσεν
|
|
|
15:00
1062
|
Λίβερπουλ U23
Ντέρμπι U23
|
|
|
15:00
1063
|
Γουέστ Χαμ U23
Σουόνσι U23
|
|
|
15:00
1291
|
Βάρτα Πόζναν
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
|
|
|
15:00
1314
|
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
|
|
|
15:00
1315
|
Φράιμπουργκ ΙΙ
Ούλμ 1846
|
|
|
15:00
1316
|
Χαβέλσε
Γέντελοχ
|
|
|
15:00
1621
|
Καρλσρούη
Βέχεν
|
|
|
15:00
1622
|
Ράντερς
Σοντερίσκε
|
|
|
15:00
1623
|
Πρόισεν Μούνστερ
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
|
|
|
15:15
-
|
Σαμπάχ FA
Περάκ
|
|
|
15:30
-
|
Ασίλ Λύσης
ΑΕ Ζακακίου
|
|
|
15:30
-
|
Νόβι Παζάρ
Ζαρκόβο
|
|
|
15:30
-
|
JS Μπαζάνο
Ρενεζόνς
|
|
|
15:30
-
|
Ρένοβα
Ραμποτνίσκι
|
|
|
15:30
-
|
Σκούπι
Σίλεκς Κράτοβο
|
|
|
15:30
-
|
Ντόρογκι
Σιόφοκ
|
|
|
15:30
-
|
Καζινσμπαρισίκα
Ζαλαεγκερζέγκ
|
|
|
15:30
-
|
Σοροκσάρ
Βάσας
|
|
|
15:30
-
|
Άγιαξ (Γ)
Εξελσιόρ (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
Ομόνοια Ψευδά
|
|
|
15:30
-
|
Άρης Λεμεσού
Ομόνοια Αραδίππου
|
|
|
15:30
-
|
Μπελασίτσα
Πομπέντα
|
|
|
15:30
-
|
Γκιόρτσε Πετρόφ
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
|
|
|
15:30
-
|
Βαρντάρ
Σκεντίγια
|
|
|
15:30
-
|
Μπουνταφόκι
Μπουνταόρσι
|
|
|
15:30
-
|
Μοσονμαγιάροβαρ
Σεγκλέντι
|
|
|
15:30
-
|
Τισζακέσκε
Μπεκεσάμπα
|
|
|
15:30
-
|
Αλ Άκχα Αλ Αχλί
Αλ Τανταμούν Σουρ
|
|
|
15:30
-
|
Μπέκα SC
Σαμπάμπ Αλ Σαχέλ
|
|
|
15:30
-
|
Στρούγκα Τριμ
Γκόμπλεν
|
|
|
15:30
-
|
Μπεζανίγια
Μέταλακ
|
|
|
15:30
-
|
Ίντιζα
Τελεόπτικ
|
|
|
15:30
706
|
Μόντσα
Τεράμο
|
|
|
15:30
715
|
Φανό
Σαμπενεντετέσε
|
|
|
15:30
716
|
Γκούμπιο
Σουντιρόλ
|
|
|
15:30
717
|
Φερμάνα
Βιτσέντζα
|
|
|
15:30
718
|
Σιρακούσα Κάλσιο
Ποτέντζα
|
|
|
15:30
719
|
Αλμπινολέφε
Βις Πέζαρο
|
|
|
15:30
783
|
Φέγενορντ
Τσβόλε
|
|
|
15:30
785
|
Χέρακλες
Χρόνινγκεν
|
|
|
15:30
786
|
Φένλο
Ντεν Χάαγκ
|
|
|
15:30
1624
|
Αντμίρα Βάκερ
Βολφσμπέργκερ
|
|
|
15:30
1625
|
Βιλ 1900
Κιάσο
|
|
|
15:30
1626
|
Χάμιλτον
Ρέιντζερς
|
|
|
15:30
1627
|
Άντερλεχτ
Σερκλ Μπριζ
|
|
|
15:30
1628
|
Μάτερσμπουργκ
Σεντ Πόλτεν
|
|
|
15:45
-
|
Τρέπσα 89
Λάπι
|
|
|
15:45
-
|
Τζιλάνι
Φερονικέλι
|
|
|
15:45
1414
|
Τσέλιε
Κρσκο
|
|
|
16:00
-
|
Μπιέλο Μπρντο
Σολίν
|
|
|
16:00
-
|
Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας
|
|
|
16:00
-
|
Ιάλυσος
Νίκη Τραγανού
|
|
|
16:00
-
|
Καλαμάτα
Παναργειακός ΑΠΟ
|
|
|
16:00
-
|
Ένωση Λέρνας
Αστέρας Βλαχιώτη
|
|
|
16:00
-
|
Πετροκούμπ
Σφίντουλ Γκεόργκε
|
|
|
16:00
-
|
Χάιντουκ Σπλιτ ΙΙ
Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς
|
|
|
16:00
-
|
Άρσεναλ (Γ)
Ρέντινγκ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Πότσνταμ (Γ)
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Ασπίς Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης
|
|
|
16:00
-
|
Καβάλα
Πανσερραϊκός
|
|
|
16:00
-
|
ΠΑΟ Κοσμίου
ΑΕ Καλαμπακίου
|
|
|
16:00
-
|
Ερμής Αμυνταίου
Αγροτικός Αστέρας
|
|
|
16:00
-
|
Μακεδονικός
Εδεσσαϊκός
|
|
|
16:00
-
|
Κρόνος Αργυράδων
Σούλι Παραμυθιάς
|
|
|
16:00
-
|
Αχιλλέας Νεοκαισαρείας
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
|
16:00
-
|
Θησέας Αγριάς
Ολυμπιακός Βόλου
|
|
|
16:00
-
|
Μόστα
Σλιέμα
|
|
|
16:00
-
|
Λίλεστρομ (Γ)
Κλεπ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Συριάνσκα
Ακρόπολις
|
|
|
16:00
-
|
Σουμγκαγίτ
Σαμπάχ
|
|
|
16:00
-
|
Καμάζ
Σίζραν
|
|
|
16:00
-
|
ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Αμαλιάδας Πανοπ.
|
|
|
16:00
-
|
Αχαρναϊκός
Πανμοβριακός Ριόλου
|
|
|
16:00
-
|
Πάμισος Μεσσήνης
ΑΕ Ερμιονίδας
|
|
|
16:00
-
|
Μανδραϊκός
Αμβρυσσέας Διστόμου
|
|
|
16:00
-
|
ΠΣ Η Σπάρτη
Ένωση Ασπροπύργου Δόξας
|
|
|
16:00
-
|
Μπράιτον (Γ)
Μάντσεστερ Σίτι (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Λυών (Γ)
Μπορντό (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Αετός Οφρυνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
|
|
|
16:00
-
|
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αλέξανδρος Κιλκίς
|
|
|
16:00
-
|
Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου
|
|
|
16:00
-
|
Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης
|
|
|
16:00
-
|
Αλμωπός Αριδαίας
Ελπίς Σκουτάρεως
|
|
|
16:00
-
|
Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΑΟ Κουφαλίων
|
|
|
16:00
-
|
ΑΠΕ Λαγκάδα
Ολυμπιακός Κυμίνων
|
|
|
16:00
-
|
Νίκη Αγκαθιάς
Αναγέννηση Γιαννιτσών
|
|
|
16:00
-
|
ΠΟ Τριγλίας
Μελιτέας Μελίτης
|
|
|
16:00
-
|
ΑΕ Λευκίμμης
Γρεβενά Αεράτα
|
|
|
16:00
-
|
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Θρίαμβος Σερβιανών
|
|
|
16:00
-
|
Θεσπρωτός
Αχέρων Καναλακίου
|
|
|
16:00
-
|
Τηλυκράτης
Μακεδονικός Σιάτιστας
|
|
|
16:00
-
|
ΓΣ Αλμυρός
ΑΟ Σελλάνων
|
|
|
16:00
-
|
Αναγέννηση Καρδίτσας
Πιερικός
|
|
|
16:00
-
|
Φωκικός
ΑΣ Μετέωρα
|
|
|
16:00
-
|
Νίκη Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου
|
|
|
16:00
-
|
ΑΟ Στυλίδας
Αστέρας Ιτέας
|
|
|
16:00
-
|
Αμπελακιακός
Επισκοπή
|
|
|
16:00
-
|
Εθνικός Πειραιώς
Ατρόμητος Πειραιά
|
|
|
16:00
-
|
Κερατσίνι
Παλαιοχώρα
|
|
|
16:00
-
|
ΑΕ Νεάπολης
Ιωνικός
|
|
|
16:00
-
|
Προοδευτική
ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ
|
|
|
16:00
-
|
Απόλλων Ερέτριας
Χαραυγιακός
|
|
|
16:00
-
|
Αιολικός
Άγιος Ιερόθεος
|
|
|
16:00
-
|
Ηλυσιακός
ΑΟ Χαλκίς
|
|
|
16:00
-
|
Καλλιθέα
Κόρινθος 2006
|
|
|
16:00
-
|
Αλ Νεϊμέντ
Σάλαμ Ζγκάρντα
|
|
|
16:00
-
|
Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
|
|
|
16:00
-
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
Όσιγιεκ ΙΙ
|
|
|
16:00
-
|
Λουντογκόρετς Β
Μπότεφ Γκαμπαλόβο
|
|
|
16:00
-
|
Ντρούζμπα Μαϊκόπ
Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ
|
|
|
16:00
-
|
Σπαρτάκ Βλαντικαφκάς
PFC Κούμπαν
|
|
|
16:00
-
|
Πρικαρπάτια Ιβάνο
Όμπολον Κιέβου
|
|
|
16:00
-
|
Μπντιν Βίντιν
Τριάβνα
|
|
|
16:00
-
|
ΚΟΜ Μπερκοβίτσα
Σεβλιέβο
|
|
|
16:00
-
|
Λοκομοτίβ Μέζντρα
Ακαντέμικ Σβίστοβ
|
|
|
16:00
-
|
Πάρβα Ατόμνα
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
|
|
16:00
-
|
Σπάρτακ Πλέβεν
Μπότεβ Λούκοβιτ
|
|
|
16:00
-
|
Βίχαρ Σλαβγιανόβο
Λέφσκι 2007
|
|
|
16:00
-
|
Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες
Παβλικένι
|
|
|
16:00
-
|
Μπενκόβσκι Μπιάλα
Σβετκάβιτσα
|
|
|
16:00
-
|
Σουβορόβο
Σπαρτάκ Βάρνα
|
|
|
16:00
-
|
Λέφσκι Κάρλοβο
Ζάγκορετς Νόβα
|
|
|
16:00
-
|
Φλωριάδα
Μακεδονικός Φούφας
|
|
|
16:00
-
|
Γιούχτας
ΟΦ Ιεράπετρας
|
|
|
16:00
571
|
Κιέβο
Αταλάντα
|
|
|
16:00
592
|
Μπολόνια
Τορίνο
|
|
|
16:00
604
|
Πάρμα
Λάτσιο
|
|
|
16:00
673
|
Βιτσζό (Γ)
Εσκιλστούνα Γ. (Γ)
|
|
|
16:00
720
|
Βιτερμπέσε
Κάβεσε
|
|
|
16:00
787
|
Σαλερνιτάνα
Περούτζια
|
|
|
16:00
788
|
Βενέτσια
Βερόνα
|
|
|
16:00
801
|
Μονπελιέ
Μπορντό
|
|
|
16:00
830
|
Κρούπα
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
|
|
16:00
1147
|
Σλάγκελσε
Φρεμ
|
|
|
16:00
1274
|
Σμολέβιτσι
Ίσλοχ
|
|
|
16:00
1317
|
Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ
Έγκεστορφ
|
|
|
16:00
1318
|
Χάνσα Λούνεμπουργκ
VFB Όλντενμπουργκ
|
|
|
16:00
1319
|
Ντρόχτερσεν Ασέλ
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
|
|
16:00
1320
|
VFL Όλντενμπουργκ
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
|
|
|
16:00
1629
|
ΑΦΚ Εσκίλστουνα
Φάλκενμπεργκ
|
|
|
16:00
1630
|
Αλάνιασπορ
Αντάλιασπορ
|
|
|
16:00
1631
|
Ασάνε
Σογκντάλ
|
|
|
16:00
1632
|
Χάκεν
Έστερσουντ
|
|
|
16:00
1633
|
Τζουργκάρντεν
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
|
|
16:00
1634
|
Ντούκλα Πράγας
Οπάβα
|
|
|
16:00
1635
|
Ανκαραγκουτσού
Μαλάτιασπορ
|
|
|
16:00
1636
|
Σλάβεν Μπελούπο
ΗΝΚ Γκόριτσα
|
|
|
16:00
1637
|
Ουλενσάκερ Κίζα
Κόνγκσβινγκερ
|
|
|
16:15
1327
|
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
Ατένας
|
|
|
16:30
-
|
Κάποσβαρ
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
|
|
16:30
-
|
Κέιπ Ουμόγια Γιουν.
Βίτμπανκ Σπερς
|
|
|
16:30
-
|
Μακάμπι Γιοχάνεσμπουργκ
Ρόγιαλ ΑΜ
|
|
|
16:30
-
|
Γιόμο Κόσμος
Πρετόρια Γιουνιβερσίτι
|
|
|
16:30
-
|
Ρίτσαρντς Μπέι
Ουθονγκάθι
|
|
|
16:30
532
|
Χέρτα Βερολίνου
Φράιμπουργκ
|
|
|
16:30
721
|
Αρζακένα
Αλεσάντρια
|
|
|
16:30
841
|
Κάιζερ Τσιφς
Μπλακ Λέοπαρντς
|
|
|
16:30
842
|
Πολοκουάνε Σίτι
Σούπερσπορτ Γιουν.
|
|
|
16:30
847
|
ΚΣ Σφαξιέν
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
|
16:30
848
|
Ετουάλ Μετλαούι
Γκουαρντάνε
|
|
|
16:30
849
|
Στάντ Τυνισιέν
Καϊρουανέζ
|
|
|
16:30
1258
|
Βλασίμ
Βάρνσντορφ
|
|
|
16:30
1265
|
Καρντεμίρ Καραμπόκ
Αλτάι
|
|
|
16:30
1638
|
Σπαρτάκ Μόσχας
Άρσεναλ Τούλα
|
|
|
16:30
1639
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Βίσλα Πλοκ
|
|
|
17:00
-
|
Αλ Φαϊσάλι Αμμάν
Αλ Σαρέχ
|
|
|
17:00
-
|
Τορένσε
Ρίο Άβε
|
|
|
17:00
-
|
Λεϊσόες
Αμαράντε
|
|
|
17:00
-
|
Φαρένσε
Αρούκα
|
|
|
17:00
-
|
Φάφε
Πεναφιέλ
|
|
|
17:00
-
|
Εστορίλ
Τοντέλα
|
|
|
17:00
-
|
Σερίφ Τιρασπόλ
Μιλσάμι
|
|
|
17:00
-
|
Β36 Τόρσχαβν
ΗΒ Τόρσχαβν
|
|
|
17:00
-
|
Βίκινγκουρ Γκότα
Ρούναβικ
|
|
|
17:00
-
|
Ντινάμο Βράνιε
Μπάτσκα Παλάνκα
|
|
|
17:00
-
|
Γουέστ Χαμ (Γ)
Λίβερπουλ (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Γιόβιλ Τάουν (Γ)
Μπρίστολ Σίτι (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Μούρα Ατλέτικο Κλουμπ
Μαρίτιμο
|
|
|
17:00
-
|
Αραράτ Αρμενία
Πιούνικ Γερεβάν
|
|
|
17:00
-
|
Κι Κλάκσβικ
ΤB FCS Ρόιν
|
|
|
17:00
-
|
Τορπέντο Κουταΐσι
Ρουστάβι
|
|
|
17:00
-
|
Ντίφερντανζ 03
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
|
|
17:00
-
|
Φόλα Ες
Ετζέλα Έτελμπρουκ
|
|
|
17:00
-
|
Χαμ Μπενφίκα
Χόστερτ
|
|
|
17:00
-
|
Ούνα Στράσεν
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
|
|
17:00
-
|
Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε
Ζενές Ες
|
|
|
17:00
-
|
Μοντόρφ
Ρούμελαντζ
|
|
|
17:00
-
|
Φατίμα
Μποαβίστα
|
|
|
17:00
-
|
Μονταλέγκρε
Οριεντάλ Λισαβόνας
|
|
|
17:00
-
|
Λουζιτάνο Βιλντεμοΐνιος
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
|
17:00
-
|
Αγουέντα
Λουλετάνο
|
|
|
17:00
-
|
Λιμπερταντόρ
Μαργκαρίτα FC
|
|
|
17:00
1245
|
Τζαμσχεντπούρ
Ατλέτικο Ντε Κολκάτα
|
|
|
17:00
1300
|
Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
Μαουέρβερκ
|
|
|
17:00
1324
|
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
Τσερνομόρετς Οδησσού
|
|
|
17:00
1640
|
Λούγκο
Ταραγόνα
|
|
|
17:00
1641
|
Βασιλεία
Ξαμάξ
|
|
|
17:00
1642
|
Λουγκάνο
Σεντ Γκάλεν
|
|
|
17:00
1643
|
Σιόν
Γκρασχόπερς
|
|
|
17:00
1644
|
Νέα Σαλαμίνα
Ομόνοια
|
|
|
17:00
1645
|
Βέιλε
Κοπεγχάγη
|
|
|
17:00
1646
|
Μαλίν
Μπίρσχοτ
|
|
|
17:15
-
|
Ναφτ Αλ Τζανούμπ
Αλ Σόρτα Βαγδάτης
|
|
|
17:15
645
|
Εϊμπάρ
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
|
|
17:25
1419
|
Αλ Σαϊλίγια
Αλ Σχαχανίγια
|
|
|
17:30
-
|
Μοτέμα Πέμπε
Μαζέμπε
|
|
|
17:30
-
|
Μαλκίγια Κλαμπ
Αλ Χαλά Μουχαράκ
|
|
|
17:30
-
|
Μανιέμα Ουνιόν
Λουμπουμπάσι Σπορτ
|
|
|
17:30
-
|
Μοντ Μπλου
Νιούκι
|
|
|
17:30
-
|
Μπαχρέιν Κλαμπ
Αλ Σαμπάμπ Μανάμα
|
|
|
17:30
722
|
Πιστοϊέζε
Νοβάρα
|
|
|
17:30
723
|
Γιουβέντους U23
Ρομπούρ Σιένα
|
|
|
17:30
724
|
Πορντενόνε
Ρενάτε
|
|
|
17:30
725
|
Προ Πατρία
Πιατσέντζα
|
|
|
17:30
733
|
Προ Βερτσέλι
Ποντεντέρα
|
|
|
17:30
734
|
Ραβέννα
Φεραλπισάλο
|
|
|
17:30
799
|
Ρέντε
Μπισκέγλιε
|
|
|
17:30
810
|
Αρέτσο
Αλμπισόλα
|
|
|
17:30
1354
|
Τουντελάνο
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
|
|
17:30
1647
|
Ντουνάφ Ρούσε
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
|
17:45
-
|
Αλ Φεχαχίλ
Αλ Κάντσια
|
|
|
17:45
789
|
Φορτούνα Σιτάρντ
Ντε Γκράαφτσαπ
|
|
|
18:00
-
|
Τσακβάρι
Ντουνακανιάρ
|
|
|
18:00
-
|
Μπαρνετσέα
Ουνιόν Σαν Φελίπε
|
|
|
18:00
-
|
Σαντιάγο Γουόντερερς
Ντεπόρτες Κοπιαπό
|
|
|
18:00
-
|
Κολμπότν (Γ)
Γκραντ Μποντό (Γ)
|
|
|
18:00
-
|
Παρτιζάνι Τιράνων
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
|
|
|
18:00
-
|
Μπαλμαζουιβάροσι
Γκιόρι Έτο
|
|
|
18:00
-
|
Γκίρμοτ
Μόνορι
|
|
|
18:00
-
|
Ζενές Μπεν Γιερίρ
Βιντάντ Τεμάρα
|
|
|
18:00
-
|
Ράζα Μπένι Μελάλ
Ιτιχάντ Κεμισέτ
|
|
|
18:00
-
|
Τσάικα
Ανγκουσχτ Νάζραν
|
|
|
18:00
573
|
Έβερτον
Κρίσταλ Πάλας
|
|
|
18:00
802
|
Σεντ Ετιέν
Ρεν
|
|
|
18:00
825
|
Σαμαξί
Ζίρα
|
|
|
18:00
831
|
Τσέλικ Ζένιτσα
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
|
|
18:00
1355
|
Αλκογιάνο
Λεβάντε Β'
|
|
|
18:00
1356
|
Καλαχόρα
Ιθάρα
|
|
|
18:00
1357
|
Καστεγιόν
Βαλένθια Β
|
|
|
18:00
1358
|
Ελ Εχίντο 2012
Σαν Φερνάντο
|
|
|
18:00
1359
|
Σαμπαντέλ
Τερουέλ
|
|
|
18:00
1360
|
Σαλαμάνκα
Ραπίντο Ντε Μπούζας
|
|
|
18:00
1361
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ
Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες
|
|
|
18:00
1362
|
Χιμνάστικα Τορελαβέγκα
Λογρονιές
|
|
|
18:00
1363
|
Μπούργος
Ποντεβέδρα
|
|
|
18:00
1364
|
Ρεάλ Ουνιόν
Αρένας Κλαμπ
|
|
|
18:00
1365
|
Εχέα
Κορνεγιά
|
|
|
18:00
1366
|
Λάνγκρεο
Ντουράνγκο
|
|
|
18:00
1415
|
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
Τρίγκλαβ
|
|
|
18:00
1424
|
Γιουσούφια Μπερετσίντ
Φαρ Ραμπάτ
|
|
|
18:00
1648
|
Γκαζ Μέταν Μέντιας
Μποτοσάνι
|
|
|
18:00
1649
|
Ντεπόρτες Ικίκε
Σαν Λούις
|
|
|
18:00
1650
|
Σλόβαν Λίμπερετς
Σλάβια Πράγας
|
|
|
18:00
1651
|
Αούστρια Βιέννης
Στουρμ Γκρατς
|
|
|
18:15
-
|
Χιμπέρνιανς
Χάμρουν Σπάρτανς
|
|
|
18:15
1116
|
Λεβαδειακός
Ξάνθη
|
|
|
18:30
1275
|
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Μινσκ
|
|
|
18:30
1367
|
Όλοτ
Γέιδα
|
|
|
18:30
1652
|
Έλφσμποργκ
Σούντσβαλ
|
|
|
18:30
1653
|
Μπράγκε
Γιένσεπινγκ Σόντρα
|
|
|
18:30
1654
|
Κάλμαρ
Νόρκεπινγκ
|
|
|
18:30
1655
|
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
|
18:30
1656
|
Τρέλεμποργκ
Σίριους
|
|
|
19:00
-
|
Σαμσουνσπόρ
Κασταμόνισπορ
|
|
|
19:00
-
|
Σακάριασπορ
Σανκακτέπε
|
|
|
19:00
-
|
Σανλιουρφασπόρ
Πέντικσπορ
|
|
|
19:00
-
|
Μενέμενσπορ
Ζον. Κομούρσπορ
|
|
|
19:00
-
|
Ιμπέρια 1999
Κολχέτι Πότι
|
|
|
19:00
-
|
Μανίσασπορ
Έγιουπσπορ
|
|
|
19:00
-
|
Φετίγεσπορ
Καχραμανμάρασπορ
|
|
|
19:00
-
|
Ιντμάν Γιουρντού
Μπαντίρμασπορ
|
|
|
19:00
-
|
Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)
Μαδρίτη CFF (Γ)
|
|
|
19:00
-
|
Τσερτανόβο Μόσχας 2
Ντολγκοπρίντι
|
|
|
19:00
534
|
Γκλάντμπαχ
Μάιντζ
|
|
|
19:00
610
|
Φιορεντίνα
Κάλιαρι
|
|
|
19:00
1117
|
Άρης
ΠΑΟΚ
|
|
|
19:00
1259
|
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
Μπάνικ Σοκόλοφ
|
|
|
19:00
1368
|
Μπάνταχοθ
Ρεάλ Λινένσε
|
|
|
19:00
1369
|
Γκουιθέλο
Κορούξο
|
|
|
19:00
1370
|
Βιγιανοβένσε
Γρανάδα Β'
|
|
|
19:00
1372
|
Ρεάλ Μούρθια
Ταλαβέρα
|
|
|
19:00
1657
|
Άαρχους
Άαλμποργκ
|
|
|
19:00
1658
|
Αλμπαθέτε
Αλμερία
|
|
|
19:00
1659
|
ΑΠΟΕΛ
ΑΕ Λεμεσού
|
|
|
19:00
1660
|
Ρέους Ντεπορτιού
Ράγιο Μαγιανταχόντα
|
|
|
19:00
1661
|
Κρασνοντάρ
Αχμάτ Γκρόζνι
|
|
|
19:00
1662
|
Γκεζτεπέ
Μπεσίκτας
|
|
|
19:00
1663
|
Χάουγκεσουντ
Οντ
|
|
|
19:00
1664
|
Οστάνδη
Γάνδη
|
|
|
19:00
1665
|
Λέγκια Βαρσοβίας
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
|
19:00
1666
|
Λεβάνγκερ
Φλόρο
|
|
|
19:00
1667
|
Λίλεστρομ
Ρόζενμποργκ
|
|
|
19:00
1668
|
Μιοντάλεν
Γιέρβ
|
|
|
19:00
1669
|
Νότοντεν
Στρόμεν
|
|
|
19:00
1670
|
Ρανχάιμ
Μπόντο Γκλιμτ
|
|
|
19:00
1671
|
Σάντνες Ουλφ
Νεστ Σότρα
|
|
|
19:00
1673
|
Τρόμσο
Σταρτ
|
|
|
19:00
1674
|
Βαλερένγκα
Κρίστιανσουντ
|
|
|
19:00
1696
|
Σπόρτινγκ Κριστάλ
UΤC Καχαμάρκα
|
|
|
19:15
1675
|
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
Ατλέτικο Τουκουμάν
|
|
|
19:30
-
|
Αλ Τζαζίρα Αμμάν
Ράμθα
|
|
|
19:30
646
|
Ουέσκα
Εσπανιόλ
|
|
|
19:30
811
|
Ιμολέζε
Ρίμινι
|
|
|
19:30
812
|
Βίρτους Βερόνα
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
|
19:30
1266
|
Ιστανμπουλσπόρ
Γκιρέσουνσπορ
|
|
|
19:30
1325
|
Ολεξάντρια
Καρπάτι Λβιβ
|
|
|
19:30
1373
|
Ατλέτικο Σανλουκένο
Ντον Μπενίτο
|
|
|
19:30
1374
|
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
Αλμερία Β'
|
|
|
19:35
1420
|
Αλ Καραϊτιάτ
Αλ Κχορ
|
|
|
20:00
-
|
Μουνισιπάλ
Πετάπα
|
|
|
20:00
-
|
Ντεπορτίβο Σαναράτε
Ντεπορτίβο Τσιάντλα
|
|
|
20:00
-
|
Μπανταίγια
Αλ Μουχάρακ
|
|
|
20:00
-
|
Μπουσαϊτίν
Αλ Ριφά
|
|
|
20:00
1375
|
Χέρκουλες
Μπανταλόνα
|
|
|
20:00
1380
|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
|
|
|
20:00
1425
|
Μπερκάνε
Χασάνια Αγκανίρ
|
|
|
20:00
1676
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
|
|
20:00
1677
|
Λόμπος BUAP
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
|
|
20:05
-
|
Αλ Αράμπι Κουβέιτ
Αλ Ζάχρα
|
|
|
20:05
1440
|
Γκρέσια
Καρμελίτα
|
|
|
20:30
1118
|
ΟΦΗ
Ολυμπιακός
|
|
|
20:35
1168
|
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
Τσακαρίτα Τζούνιορς
|
|
|
21:00
-
|
Αντίγκουα ΓΦΚ
Σελαχού
|
|
|
21:00
-
|
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
|
|
21:00
1409
|
Ασντόντ
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
|
|
|
21:00
1678
|
Αντοφαγκάστα
Αουντάξ Ιταλιάνο
|
|
|
21:00
1679
|
Ρεάλ Σαραγόσα
Τενερίφη
|
|
|
21:00
1680
|
Σαρλερουά
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
|
21:00
1681
|
Στάμπαεκ
Μπραν
|
|
|
21:00
1682
|
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
|
|
21:30
-
|
Κομπρεσάλ
Κομπρελόα
|
|
|
21:30
611
|
Ίντερ
Μίλαν
|
|
|
21:30
813
|
Προ Πιατσένζα
Κούνεο
|
|
|
21:30
1156
|
Κολεγκιάλες
Χούστο Ντε Ουρκίθα
|
|
|
21:30
1683
|
Αρχεντίνος Τζούνιορς
Ουνιόν Σάντα Φε
|
|
|
21:30
1684
|
Κάντιθ
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
|
21:30
1687
|
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
Κομερσιάντες Ούνιδος
|
|
|
21:45
648
|
Μπέτις
Βαγιαδολίδ
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπόρτες Βαλντίβια
Πουέρτο Μοντ
|
|
|
22:00
-
|
Πετάρε
Γκραν Βαλένθια
|
|
|
22:00
790
|
Λέτσε
Παλέρμο
|
|
|
22:00
803
|
Νις
Μαρσέιγ
|
|
|
22:00
1328
|
Προγκρέσο
Μπόστον Ρίβερ
|
|
|
22:00
1329
|
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
Λίβερπουλ Μοντεβιντέο
|
|
|
22:00
1330
|
Ράμπλα Τζούνιορς
Ντανούμπιο
|
|
|
22:00
1331
|
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
|
|
|
22:00
1332
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ
Σέρο
|
|
|
22:00
1426
|
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
Μουλούντια Ούζντα
|
|
|
22:00
1434
|
Νασιονάλ Ποτόσι
Ρεάλ Ποτόσι
|
|
|
22:00
1435
|
Αουρόρα
Μπολιβάρ
|
|
|
22:00
1686
|
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
Σικάγο Φάιαρ
|
|
|
22:00
1689
|
Φλουμινένσε
Ατλέτικο Μινέιρο
|
|
|
22:00
1690
|
Μόντρεαλ Ίμπακτ
Τορόντο
|
|
|
22:00
1691
|
Ορλάντο Σίτι
Κολόμπους Κρου
|
|
|
22:00
1692
|
Παλμέιρας
Σεάρα
|
|
|
22:00
1697
|
Τολίμα
Λεόνες
|
|
|
22:00
1698
|
Βιτόρια Μπαΐα
Κορίνθιανς
|
|
|
22:00
1699
|
DC Γιουνάιτεντ
Νιου Γιόρκ Σίτι
|
|
|
22:00
1739
|
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
|
|
|
22:30
-
|
Γιαράκουι
Κλαμπ Ατλ. Φουριάλ
|
|
|
22:30
-
|
Μάρισκαλ Σούκρε
Τόρε Φουέρτε
|
|
|
22:30
-
|
Εσκουέλα Ενρίκε Χαπ
Ντεπορτίβο Φάτικ
|
|
|
22:30
-
|
Εμπρ. Μινέρα Χουανούνι
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
|
|
22:30
-
|
Γιουβεντούδ Ουνίδα Ντε Ποσίτος
Ατλέτικο Μπερμέχο
|
|
|
22:30
-
|
Ιντάστριαλ Άβαιλς
Πετρολέρο
|
|
|
22:30
-
|
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
Φεροκαρίλ Παλμέιρας
|
|
|
23:00
-
|
Γιανέρος
Ντεπ. Κουκούτα
|
|
|
23:00
-
|
Ουνιόν Μανταλένα
Ντεπόρτες Περέιρα
|
|
|
23:00
-
|
Τρουχιγιάνος
Εστουντιάντες Καρ.
|
|
|
23:00
-
|
ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο
Ντεπορτίβο Τάτσιρα
|
|
|
23:00
-
|
Πορτουγκέζα
Καραμπόμπο
|
|
|
23:00
-
|
Μετροπολιτάνος
Μονάγκας
|
|
|
23:00
-
|
Εστουντιάντες Μέριντα
Ατλέτικο Βενεζουέλας
|
|
|
23:00
-
|
Ντεπορτίβο Ανζοατεγκουί
Ντεπορτίβο Λάρα
|
|
|
23:00
-
|
Καράκας
Σαμόρα
|
|
|
23:00
-
|
Αράγκουα
Ζούλια
|
|
|
23:00
-
|
Μινέρος Ντε Γκουαγιάνα
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα
|
|
|
23:00
-
|
Σαντιάγκο Μόρνινγκ
Ντεπόρτες Λα Σερένα
|
|
|
23:00
1169
|
Χιμνάσια Χουχούι
Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο
|
|
|
23:00
1170
|
Χιμνάσια Μεντόζα
Σαρμιέντο Χουνίν
|
|
|
23:00
1180
|
Σολ Ντε Αμέρικα
Σέρο Πορτένιο
|
|
|
23:30
-
|
Αλιάνσα Ατλέτικο
Χουάν Άουριτς
|
|
|
23:30
-
|
Κάρλος Μανούτσι
Σπορτ Βικτόρια
|
|
|
23:30
-
|
Λος Καϊμάνες
Σιενσιάνο
|
|
|
23:30
-
|
Σεράτο Πακασμάγιο
Σεζάρ Βαγιέχο
|
|
|
23:30
-
|
Κοκουίμπο Ουνίδο
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
|
|
|
23:30
-
|
Ντεπορτίβο Κουπσόλ
Ατλέτικο Γκράου
|
|
|
23:30
-
|
Σπορτ Λορέτο
Ουνιόν Ουαράλ
|
|
|
23:30
-
|
Αλφρέντο Σαλίνας
Ντεπορτίβο Ιαλγκάγιοκ
|
|
|
23:45
1700
|
Ιντεπεντιέντε
Ουρακάν
|
|
|
00:00
-
|
Αουντάζ
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
|
|
|
00:00
-
|
Φας
Σονσονέιτ
|
|
|
00:00
-
|
Μουνισιπάλ Λιμένο
Τσαλατενάνγκο
|
|
|
00:00
-
|
Νουμπλένσε
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
|
|
00:00
-
|
Γκουαλασέο SC
Φουέρτζα Αμαρίγια
|
|
|
00:00
1685
|
Αλιάνσα Λίμα
Μελγκάρ
|
|
|
00:00
1701
|
Αμέρικα Ντε Κάλι
Ριονέγκρο Αγκουίλας
|
|
|
00:00
1702
|
Ντάλας
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
|
|
|
00:00
1703
|
Ντιναμό Χιούστον
Σιάτλ Σάουντερς
|
|
|
00:00
1704
|
Λος Άντζελες
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
|
|
|
00:00
1705
|
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
Λος Άντζελες Γκάλαξι
|
|
|
00:00
1706
|
Πόρτλαντ Τίμπερς
Ρεάλ Σολτ Λέικ
|
|
|
00:00
1708
|
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
Κολοράντο Ράπιντς
|
|
|
00:15
-
|
Γιόκορο
Αγκουίλα
|
|
|
00:15
1436
|
Σαν Χοσέ Ορούρο
Χόρχε Βίλστερμαν
|
|
|
00:30
1187
|
Έμελεκ
Μακαρά
|
|
|
00:30
1707
|
Πούμας
Τίγκρες
|
|
|
01:00
-
|
Σάντα Τέκλα
Πασακουίνα
|
|
|
01:00
1045
|
Ντεπορτίβο Ολίμπια
Τζουτικάλπα
|
|
|
01:00
1046
|
Ρεάλ Ντε Μίνας
Μάραθον
|
|
|
01:00
1441
|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
Αλαχουελένσε
|
|
|
01:00
1709
|
Κρουζέιρο
Σαπεκοένσε
|
|
|
01:00
1710
|
Παρανά
Φλαμένγκο
|
|
|
01:10
1181
|
Ολίμπια Ασουνσιόν
Σπορτίβο Λουκένιο
|
|
|
01:15
1711
|
Ατλέτικο Νασιονάλ
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
|
|
02:00
-
|
Κόστα Ντελ Έστε
Σαν Φραντσίσκο ΦΚ
|
|
|
02:00
1442
|
Λα U Ουνιβερσιτάριος
Καρταχίνες
|
|
|
02:00
1712
|
Αλιάνσα ΦΚ
Ντεπορτίβο Κάλι
|
|
|
02:00
1713
|
Μονάρκας
Πουέμπλα
|
|
|
02:00
1714
|
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
Ρασίνγκ Κλουμπ
|
|
|
02:00
1715
|
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Έβερτον Ντε Βίνα
|
|
|
02:30
-
|
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
Οριέντε Πετρολέρο
|
|
|
03:00
-
|
Σεντράλ (Γ)
Βάιμποπ (Γ)
|
|
|
04:00
-
|
Σάουθερν Γιουνάιτεντ (Γ)
Κάντερμπέρι Γιουν. Πράιντ (Γ)
|
|
|
04:00
1716
|
Ενβιγκάδο
Λος Μιγιονάριος
|
|
|